Прес-центр АТО відзвітував про ситуація на сході країни.
Як повідомляє прес-центр штабу на своїй сторінці в Facebook, бойовики атакували українскіх військових переважно з шостої години вечора.
Вони прицільно обстрілювали українських вояків на Донецькому напрямку. Прес-офіцери неодноразово попереджали, що сепаратисти активізувалися на цих напрямках, тому що хочуть відтіснити їх і збільшити контрольовану територію.
Серед населених пунктів цього напрямку найбільше дісталося Піскам, Мар'їнці, Красногорівці і Авдіївці.
Терористи використовували гранатомети та стрілецьку зброю для прицільного вогню.
Ворожий вогонь добрався і до Артемівського напрямку. О шостій години вечора сепаратисти атакували Майорськ зі стрілецької зброї.
Гороскоп на сьогодні 5 грудня: задоволення Тельців, динаміка Близнюків та хвилювання Скорпіонів
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Незважаючи на збільшення активності під вчорашній вечір, українські герої змогли поспати спокійно.
Атак на Донецькому напрямку, як і на інших, вночі не було.
Читайте також: Танкісти АТО відпрацювали контратаку в бою з противником (фото)
Нагадаємо, що українська розвідка вчора опублікувала дані по зарплатні для бойовиків Донбасу та Сирії, які оплачує Росія.