Закарпатський гірсько-лижний курорт Драгобрат повністю вкрився снігом. Настав час катання на лижах та сноубордах.
Про це пише ua-reporter.
Драгобрат розташовується на стику альпійських лугів та хвойного лісу, на висоті від 1400 до 1700 метрів. Через це сезон активного катання починається тут трохи раніше.
Читайте також: Диво від Google: відтепер Британський музей у кожного вдома
На курорті побудували 20 лижних трас різної складності і довжини - від 300 метрів до двох кілометрів.
"Воюватимуть всі від 18 до 70 років": у ЗСУ виступили з важливим попередженням
"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно
Без світла буде все місто: в обленерго терміново попередили українців про відключення
Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться
Екстремали також мають можливість покататися по "цілині" - межі схилу позначають спеціальними попереджувальними знаками.
Мінуси курорту - незручна дорога та мінливість погоди. До села Ясіня можна легко дістатися маршруткою з Івано-Франківська. А от далі, через якість дороги, доводиться їхати на "УАЗика" або на вантажівках ГАЗ-66.