На площі Ужгорода перед облдержадміністрацією розпочалася виставка військового спорядження та спецтехніки до Дня захисника України.
Жителям і гостям міста пропонують потримати в руках зброю, навчитися розбирати автомат, приміряти справжній бронежилет і посидіти в бронетранспортері.
Також на виставці можна побачити літню і зимову військову форму, взуття та спорядження українських вояків. Найбільше така забава сподобалася дітям і підліткам.
Читайте також: Полтавчани вшанували своїх героїв на Дні захисника України (фото)
Відзначимо, що, за словами військових, у наших воїнів в зоні АТО є все необхідне, але, як показує практика, в реальності все трохи по-іншому, передає Голос Карпат. Військові, які повернулися з Донбасу, відзначають, що державна форма легко продувається, важка, швидко промокає і горить.
Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо
Мобілізаційні зміни у січні: нові правила та посилення призову
Початкову школу переформатують: як зміни приготували школярам
Крім того, взуття та білизну вони були змушені купувати за власні кошти.