Столичні правоохоронці вилучили у 34-річного чоловіка пакет з гранатами і пістолет. Про це повідомили в прес-службі УМВС України в місті Києві.
У чоловіка знайшли два корпуси гранат РГД-5, три корпуси гранат Ф-1 і 5 запалів до них у розібраному стані та пістолет.
Киянин пояснив, що пакет він знайшов біля дверей своєї квартири, а на вулицю виніс, щоб викинути в контейнер зі сміттям.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення.
Читайте також: На Донеччині 19-річний бойовик здався українським міліціонерам
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень
Зауважимо, чоловік, у якого вилучили боєприпаси, обґрунтовано підозрюється у скоєнні умисного вбивства на території Житомирської області.
Нагадаємо, у Чернівцях військова контррозвідка СБУ затримала членів організованого злочинного угруповання, які намагалися збути зброю із району АТО