На кордоні з Кримом затримали дві фури "Renault" під керуванням громадян України. На вантажівках везли металеві меблі і майже 14,5 тонн м'яса.
Про це повідомляє Держприкордонслужба.
"Працівники контрольного пункту "Каланчак" виявили невідповідність зазначеного у товаросупровідних документах отримувача з маркуванням вантажу. А в "Чаплинці" при перевірці вантажу м'яса, який за документами завантажувався в Херсоні, виявилося, що він насправді прямував з Рівного", - розповіли прикордонники .
Читайте також: На окуповану територію намагалися провезти великий вантаж сантехніки
Для прийняття подальшого правового рішення автомобілі затримали, товар та документи перевірять представники митниці та міліції.
ПриватБанк змінив правила проведення платежів: що варто знати
Перевірки ТЦК на блокпостах: до чого не можуть примушувати водіїв
Про пенсію можна не мріяти: доведеться працювати до 75 років
Пенсіонерів залишають без доступу до грошей: кому заблокують картки
Нагадаємо, раніше в Донецькій області затримали партію контрабандних сигарет - 270 ящиків. Їх везли на окуповану територію.