Так званий глава окупованого Криму Сергій Аксьонов запросив представників світового шоу-бізнесу і великого спорту влаштуватися на півострові, і створити "аналог американського Беверлі-Хіллса".

Про це пише Lenta.ru.

"Якщо шановні представники шоу-бізнесу, спорту, інші знаменитості захочуть влаштуватися в Криму - ласкаво просимо. Ми можемо надати допомогу в пошуку відповідного місця біля моря, серед гір, лісів або степів, в будь-якому випадку - серед чудової природи і в чудесному кліматі Криму", - сказав він.

Читайте також: У Херсоні запрацювало кримськотатарське радіо

Він нагадав, що за останній місяць бажання отримати російське громадянство виявили американський боксер Рой Джонс-молодший, лідер американської рок-групи Limp Bizkit Фред Дарст та французький актор Самі Насері.

Популярні новини зараз

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

ПриватБанк змінив правила грошових переказів

Робота дитсадків у святкові дні: вихователі висунули важливе прохання

Показати ще

"Влада" ряду кримських міст підтримала ініціативу глави республіки. Наприклад, "глава" Євпаторії Андрій Філонов заявив, що знаменитості зможуть безкоштовно отримати землю, якщо будуть брати участь у рекламному просуванні регіону.