13 вересня на Донецькому напрямку воїнів-танкістів привітали артисти Центру військово-музичного мистецтва Сухопутних військ.
Про це розповіли у прес-центрі АТО.
"Були там і співи, і танці. Особливо святковий концерт припав до смаку наймолодшим глядачам. Військовослужбовці пригощали діточок солодощами, печивом і смачним морозивом", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: Президент Порошенко привітав танкістів з професійним днем
Вчора глава держави Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook привітав з професійним святом українських військових.
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей
Пенсіонерам приготуватися: змусять відзвітувати про кожну отриману копійку
Завищені платіжки через лічильники: про що треба пам'ятати споживачам
"З Днем танкістів! Слава українським Героям!" - написав президент.
Це свято в Україні відзначається у другу неділю вересня, відповідний указ був підписаний 29 серпня 1997 року.
Свято було встановлено на підтримку ініціативи ветеранів танкових військ і танкобудівників України, враховуючи їх заслуги у роки Другої світової війни, та з метою виховання воїнів-танкістів Збройних сил України на кращих традиціях попередніх поколінь.