Група зловмисників займалася збутом фальшивих доларів.

За клопотанням Генпрокуратури Шевченківський районний суд столиці прийняв рішення залишити фальшивомонетників під вартою, повідомляє Управління по зв'язках з громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

"Генеральна прокуратура 2 вересня узгодила повідомлення про підозру трьом особам за статтею "виготовлення, зберігання і збут підроблених грошей" кримінального кодексу", - повідомили в ГПУ.

Читайте також: В Україні побільшає проблемних кредитів - Fitch

Злочинців зловили "на гарячому" 1 вересня під час збуту 10 тисяч фальшивих доларів.

Популярні новини зараз

Від ТЦК більше не сховатись: з'явилась нова система оповіщень - приходитимуть миттєво

Гороскоп на сьогодні, 21 травня: відчай скорпіонів та провокації левів – прогноз для всіх знаків Зодіаку

Навіть ТЦК не зацікавить: які хвороби звільняють від мобілізації

Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть

Показати ще

"Провели обшуки в їхньому будинку, де виявили грошові кошти в сумі близько 40 тисяч доларів, і речовину, зовні схожу на наркотичний засіб", - зазначили в ГПУ.

Правоохоронці встановили, що фальшиві доларові банкноти завезли на материкову частину України з тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.