Голова "Громадської палати Криму" Григорій Іоффе погрожує лідерам кримських татар кримінальними справами в разі блокади півострова.

Про це повідомляє 10 вересня сайт "Крим. Реалії".

За словами Іоффе, голова Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв і віце-президентові Всесвітнього конгресу кримських татар Ленур Іслямов "зазіхають на територіальну цілісність Росії".

"Своїми заявами вони ставлять під сумнів територіальну цілісність Росії, для цього є певні статті кримінального кодексу. Їм варто про це подумати", – заявив Іоффе.

Раніше цього тижня голова окупаційної "Державної ради Криму" Володимир Константинов заявив, що у разі блокади з боку України, півострів не постраждає, оскільки готовий до "українозаміщення".

Популярні новини зараз

Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор

Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця

Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей

Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину

Показати ще

Читайте також: Українські олігархи годують окупований Крим – Чубаров

Лідери кримських татар оголосили 8 вересня, що ініціюють блокаду адміністративного кордону з окупованим Росією Кримом. Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров анонсує появу активістів на адміністративному кордоні з Кримом у третій декаді вересня.

Режим вільної економічної зони в Криму дозволяє ввозити вантажі, що можуть бути використані проти інтересів держави, заявив наприкінці серпня колишній депутат Верховної Ради України, кримчанин Андрій Сенченко.

Він підтвердив "Крим. Реалії" інформацію про постачання на територію півострова будівельних матеріалів, які використовуються для спорудження військових об'єктів. Ішлося про пісок і щебінь.