Служба безпеки у Рівненській області спільно із міліцією затримала двох військовослужбовців. Вони продавали зброю та боєприпаси кримінальним елементам.
Про це пише МагноліяТБ.
"Інструктор одного з навчальних батальйонів неправомірно списував засоби ураження, що виділяються для проведення навчальних стрільб. Зокрема зловмисник намагався продати п'ять гранат РГД-5 та протитанковий гранатомет", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: На Київщині горить майже 20 гектарів лісу
За фактом відкрили кримінальне провадження за статтею "незаконне поводження зі зброєю" Кримінального кодексу.
Будиночок в селі лише за комуналку: українцям роздадуть пільгове житло
Українців закликають готуватися до складної зими: опалення може не бути
Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Згідно інформації, СБУ також затримала командира взводу того ж навчального батальйону при спробі продажу трьох тротилових шашок з детонаторами.
В офіцера вилучили білий порошок, схожий на наркотик. Також він вказав на схрон, в якому було заховано 15 пачок патронів калібру 5,45 мм.