Проблеми псують наш настрій, навіть самі незначні труднощі можуть вплинути на наш емоційний стан. Як показують дослідження, посмішка на вашому обличчі може запобігти захворювання серця, ризик смерті від ішемічної хвороби.

В ході дослідження, в якому брали участь 1000 осіб з ішемічною хворобою серця, протягом п'яти років відчували позитивні емоції, виконували фізичні навантаження змогли знизити ризик інфаркту.

Інші дослідження показали, що позитивний настрій значно вплинув на здоров'я людей. Позитивні емоції на третину знижують коронарну недостатність. Коронарна недостатність - невідповідність між потребами клітин у кисні і поживних речовинах. Коронарна недостатність це серйозне захворювання, яке призводить до смерті.

Як правило, доросле життя забирає у нас позитивні емоції. Ми зациклюємося навіть на самих незначних проблемах. Через час, негатив, що накопичувався проявляється як нервовий зрив, затяжну депресію, що в підсумку негативно позначається на нашому здоров'ї і загальному самопочутті. Негатив призводить до швидкого старіння шкіри і організму.

Існує дуже дивний факт, що діти більш позитивні, ніж дорослі люди. Дитина в день посміхається близько 400 разів, а дорослий близько 15 разів. Можливо, тому діти не здатні набувати смертельні і серцеві хвороби, але цей факт ще не доведений вченими.

Популярні новини зараз

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

Стрес і депресія стоять на перших рядках списку причин багатьох захворювань. Але ми продовжуємо випускати самі дрібні позитивні моменти, які допомагають зберігати позитивний настрій. Як було доведено вченими, що змінити ставлення до життя це корисно і ніколи не пізно.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що коли ми пережили стрес, нам хочеться чимось заспокоїти себе, тому ми заїдаємо цей негативний фактор. Цей тип переїдання порівнюють з панічною атакою. Коли ми з'їдаємо черговий шматок пирога або гамбургер, настає момент задоволення і до нас повертається стан спокою.