За червень поточного року порівняно з червнем минулого року обсяги видобутку природного газу в Україні зросли на 7% - до 1,8 млрд куб. м., не рахуючи територій Криму та зони проведення АТО.

Про це повідомила Державна служба статистики у звіті з промислового виробництва.

У порівнянні з даними за травень 2015 року, обсяги видобутку природного палива зросли на 9%.

За даними Держстату, всього в період з січня по червень цього року в Україні видобули 9,7 млрд куб. м газу.

Читайте також: "Американська компанія побудує термінал скрапленого газу" - Яценюк

Популярні новини зараз

Кінець радянським чергам на житло: українців розселятимуть за новими правилами

Балкон, батарея та тепла підлога: як простий ремонт може обернутися великим штрафом

Соцвиплати пустять під ніж: українців залишать без допомоги

Пенсіонерам виплатять надбавки у січні

Показати ще

Також у звіті зазначено, що за червень добули 49,7 тис. тон газового конденсату - на 1,8% менше, ніж торік, і на 9% більше, ніж у травні 2015 року. В цілому з січня по червень добули 615 тис. тон конденсату.

Навпаки, обсяги видобутку нафти в Україні в порівнянні з показниками за червень минулого року і травень поточного впали на 14% і 6,2% відповідно. З січня по жовтень загальний обсяг видобутої нафти становив 925 тис. тон.