Компанія "БРСМ-Нафта", за попередніми даними розслідування, виготовляла фальсифіковані нафтопродукти.
Про це повідомляє прес-служба МВС.
Комплекс споруд для зберігання, перевантаження, відпускання нафти та нафтопродуктів був побудований без належно оформлених дозвільних документів. Також нафтобазу ввели в експлуатацію з порушеннями.
Це може свідчити, за інформацією МВС, про незаконне виготовлення та зберігання фальсифікованих підакцизних нафтопродуктів протягом тривалого часу.
Правоохоронці проводять слідство за статтею Кримінального кодексу "Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах". Винуватцям загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на термін від двох до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися відповідною діяльністю на строк до трьох років.
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян
ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати
Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам
Читайте також: На палаючій нафтобазі під Києвом знову стався вибух
Раніше начальник Головного управління МВС у Київській області Вадим Троян звинуватив "БРСМ-Нафту" в бездіяльності під час гасіння пожежі, яка сталась на нафтобазі під Васильковом.
Триває слідство.