Київська компанія "REFORM" створила броньовик "Годзілла". Він побудований на базі армійського "Уралу", передає військовий інформаційний портал "Мilnavigator".

Розроблений інженерами кунг може вміщати 18 бійців. Він має протиосколковий захист і броньовані вікна. Машину оснастили броне-сталлю, яка витримує попадання з СВД калібром 7,62 мм і АК-47 калібром 5,45 мм. Також на броньовику встановлений захист паливних баків, днища, вентиляційно-евакуаційних люків, стійок, дверей, бійниць і моторного відсіку.

Читайте також: Нацгвардійці розпочали випробовувати нові БТР (фото)

Також "Годзілла" оснащена кондиціонером і системою опалення. Салон обладнаний ременями безпеки і бійницями для ведення вогню. Спеціальні внутрішні механічні дверні замки з двостороннім системою закривання, забезпечують захист від злому.

Імовірно, бронемашина надійде на озброєння українських військових у зоні АТО після укладення контракту між фірмою і силовими відомствами.

Популярні новини зараз

Гра ва-банк: Дмитро Співак розкрив таємний план, який готують для України за зачиненими дверима

Хантавірус може прийти з гаража: українців попередили про небезпеку

Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу

Заміна карток ПриватБанку: кому терміново потрібно у відділення

Показати ще