Вперше в Тель-Авіві відбудеться фестиваль української культурної спадщини "ЕТНО-хутір". Захід проводить громадська організація Israeli Friends of Ukraine за підтримки міжнародної організації з Торонто - Ukrainian Jewish Encounter.

"На фестивалі буде представлена ​​культура у всіх її проявах: національна кухня України, Ізраїлю та представників інших країн , благодійний ярмарок-продаж сувенірів і виробів ручної роботи, народні та сучасні танці та пісні", - розповідають організатори.

Гості зможуть спробувати свої навички у розписі на шовку, техніці юдаїки, виготовленні традиційних українських оберегів-ляльок для дому, художньої анімації.

Читайте по темі: У Винниках на фестивалі робили сирних коників

Гостям покажуть експозицію картин ізраїльських та українських майстрів, виконаних в техніках вишивки, мозаїки та вітражу. Бажаючі зможуть придбати вподобані твори.

Популярні новини зараз

Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..."

Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

"Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі

Показати ще

Особливим гостем заходу стане Український музей вишивки з Києва під керівництвом Тетяни Протчевої. Серед його унікальних експонатів - вишиванки, картини, які світяться в темряві, незвичайні аксесуари в стилі етно.