Члени громадських організацій Маріуполя планують вигнати місію ОБСЄ з України в цілому і з міста зокрема. Про це повідомив активіст Ярослав Кравченко на засіданні штабу оборони міста.
Він підкреслив, що місія не визнає Широкине українською територією і не вказує у своїх звітах той факт, що військову техніку бойовикам постачає Росія. Кравченко звинуватив членів ОБСЄ у тісній співпраці з країною-агресором. Він підкреслив, що 80 відсотків спостерігачів все-таки пов'язані з Росією.
"Голос Америки" написав, що представники ОБСЄ фотографують місця розташування українських сил і зливають всю цю інформацію противнику", - підкреслив Кравченко.
Решта активістів нагадали, що ефективність міжнародних спостерігачів дуже низька, вони не сприяють зняттю напруженості на сході країни.
Ярослав Кравченко закликав громадськість Маріуполя вийти на пікет під стіни ОБСЄ з наміром вигнати місію з міста.
Нагадаємо, що терористи сьогодні обстріляли Широкине з мінометів 82 калібру.
Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
"Система ТЦК себе вичерпала": у Раді знайшли альтернативу примусовій мобілізації
Головне за 26 квітня: на пенсію у 67 років, зниження мобілізаційного віку та нові правила перетину кордону
Яка довідка збільшить пенсію на 1038 грн: пенсіонерам дали пояснення
Читайте також: Терористи обстріляли Щастя з крупнокаліберних кулеметів