У Неаполі, штат Флорида, поліція затримала 49-річну жінку з маленьким онуком, яка їхала за кермом BMW в купальнику і напідпитку.
Чорний BMW Патріція Ебель врізався в задню частину Ford Mustang. Патріція і її онук не постраждали, а от водій іншого автомобіля потрапив до лікарні з численними синцями.
Жінка була в смугастому бікіні. Свій пляжний вид вона пояснила тим, що разом зі своїм 10-річним онуком вони провели день, купаючись у басейні, після чого поверталися додому.
У поліцейському звіті зазначили, що від Ебель пахло спиртним. Поліцейські попросили її пройти тест на тверезість - постояти на одній нозі. Жінка заявила, що не змогла б цього зробити "і в найкращий день".
Патриції пред'явили звинувачення за трьома пунктами - ДТП, водіння в нетверезому стані та непристойна поведінка.
Гороскоп на сьогодні 24 грудня: непорозуміння Близнюків, відмова Дів та невдачі Стрільців
Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Вміст алкоголю в її крові виявився незначним, і даму випустили під заставу.