Сьогодні в районі населеного пункту Красна Талівка на фугасі підірвалися українські прикордонники. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Прикордонники патрулювали ділянку території, який під контролем України. На фугас військові натрапили, коли поверталися до місця служби. Силовиків відправили до лікарні тяжкими пораненнями.

Читайте по темі: Під Широкино вибухнув позашляховик

Військові зазначили, що українські військові часто вступають у бій з терористами саме на цій ділянці. Також на дорогах збільшилася діяльність диверсійних груп.

Нагадаємо, 8 квітня в селищі Мілове Луганської терористи підірвали автомобіль з прикордонником. Оперативники встановили, що вибух стався в результаті вибухового пристрою в задній частині автомобіля.

Популярні новини зараз

Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти

Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання

В Україні різко подорожчає пальне: загроза дефіциту та стрибок цін

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Показати ще

В результаті подібного інциденту в районі Щастя загинули четверо українських військових.