Вчора в Одесі невідомий напав на двох жінок похилого віку на вулиці Канатна 28 в Одесі. Про це повідомляють правоохоронні органи.

Зловмисник пограбував пенсіонерок, одну вбив, другу важко поранив. На тілі вбитої 79-річної жінки були чисельні ножові поранення, особливо на обличчі, шиї.

Читайте також: У Броварах чоловік убив молотком пенсіонерку

46-річну пеніонерку відправили в Одеську міську клінічну лікарню №9 з численними ножовими пораненнями.

Правоохоронні органи поводять розслідування, імовірно встановлено особу злочинця - ним може бути 25-річний одесит. За скоєний злочин молодому хлопцю загрожує від 10 до 15 років тюрми або довічне ув'язнення.

Популярні новини зараз

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Штраф до 31 грудня: українці відбиратимуть гроші за яскраве святкування Нового 2026 року

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Показати ще

Нагадаємо, що 13 квітня чоловік у нетверезому стані забив на смерть свою сусідку у відповідь на зауваження про заборону куріння на сходовому майданчику.