У Київській області припинено діяльність підпільного цеху з обробки дорогоцінних каменів, які планували контрабандою відправити до Китаю.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Співробітники СБУ спільно з працівниками Фіскальної служби викрили цех на території колишнього колгоспу у Васильківському районі Київської області.

"Під час обшуку правоохоронці вилучили близько 80 кілограмів бурштину та обладнання для його обробки. Значна частина каменів була вже оброблена і розфасована у пакети. За оцінкою експертів вартість вилученого бурштину перевищує 250 тисяч доларів США", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У МВС зникло вісім мішків вилученого бурштину

Популярні новини зараз

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати

Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію

Канікули продовжили: до якого числа триватимуть у різних регіонах

Показати ще

За оперативною інформацією, оброблений бурштин планували контрабандою відправити до Китаю.

У підпільному цеху нелегально працювали п'ять китайців, їх затримали. Тривають оперативно-слідчі дії.