Працівники СБУ спільно із прикордонниками затримали автомобіль біля села Бахмутівка Луганської області. В середині вантажівки знаходилась велика кількість вибухових пристроїв.

"У кузові автомобіля правоохоронці виявили 43 тротилові шашки вагою майже 12 кілограмів, три протипіхотні міни, 143 гранати різних типів, приблизно шість тисяч набоїв різного калібру, 26 боєприпасів для підствольного гранатомета, більше сотні запалів до гранат, а також снайперський приціл ПСО-1, підстовбурний гранатомет ГП-25, електродетонатор та димову шашку", - повідомляє прес-центр СБУ.

При перевірці багажу до правоохоронців підійшли троє чоловіків та розповіли, що цей вантаж належить військовії частини і його необхідно доставити до місця її дислокації. У СБУ перевірили цю інформацію - виявилось, вони збрехали.

Читайте також: У Кривому Розі від вибуху гранати загинув чоловік

Співробітники служби безпеки конфіскували увесь вибуховий вантаж та затримали чоловіків. Зараз триває слідчий процес.

Популярні новини зараз

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження

"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні

Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла

Показати ще