Український фізик-ядерщик Олександр Харченко стверджує, що йому вдалося побувати в майбутньому.

Про це він розповів журналістові Domik.ua.

Журналісти записали розповідь вченого, використовуючи поліграф - детектор брехні.

Фізик-ядерщик стверджує (і детектор вважає, що він говорить правду), що на Різдво йому вдалося потрапити в майбутнє. Точніше в ніч на 7 січня 2028 року. Він опинився в Києві на Проспекті науки. Ось найінформативніші витяги з його розповіді.

"Наскільки я зрозумів, все місто перебудовують. Точніше, міста. Якщо вірити повідомленням медіа того часу, вся країна - велике будівництво. Це державна програма. Вона називається "Садок вишневий". Всю країну перебудовують у міста-сади. Наскільки я зрозумів, за основу взято проект англійської утопіста XIX століття Ебенезера Говарда", - повідомив Харченко.

Популярні новини зараз

В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей

Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Показати ще

"Главу уряду звуть Кареш Пумане Арайян, якщо не помиляюся. Він австралієць. Все дуже змінилося. Уряд України підбирається по всьому світу - через рекрутингові агентства. Укладають контракт з чіткими зобов'язаннями. В уряді лише один українець - міністр оборони. Він, до речі, займається і наукою. Наша країна стає світовим лідером в освоєнні космосу", - далі говорить фізик.

Читайте також: Привіт з майбутнього: фантастичні тварини генної інженерії (фото)

"Країна називається Русь. Мова - українська, столиця - Київ, герб - тризуб. Ми дійсно рвемося в світові лідери. Перш за все, через науковий прорив. У країну переїжджають тисячі вчених з усього світу. Вони живуть у Містечку геніїв. Це в районі нинішньої Татарки", - стверджує Харченко.

"Головна відмінність від сьогодні - це міста-сади. Суспільство прийшло до висновку, що наш нинішній спосіб проживання у великих містах підриває здоров'я, це економічно невигідно і руйнує нормальні зв'язки між людьми. Тому всі населені пункти вирішено перебудувати в міста-сади. Головний їхній принцип - розмір. Не більше тридцяти тисяч людей, переважно знайомих між собою, які самі управляють і доглядають за своїм містом. Туди навіть державна поліція не має права зайти без офіційного виклику місцевим дільничним", - говорить фізик.

"Двоповерховий будинок стає найпоширенішим варіантом. Цікаво, що готові місця продаються так, щоб поряд жили люди з різним доходом. Щоб не утворювалися "бідні" і "багаті" райони. Що відбувається з економікою - це окрема історія. Заборонені відсотки в банках, гроші - більше не засіб збагачення. У заможних людей тепер картини, скульптури", - зізнається Харченко.