Український фізик-ядерщик Олександр Харченко стверджує, що йому вдалося побувати в майбутньому.
Про це він розповів журналістові Domik.ua.
Журналісти записали розповідь вченого, використовуючи поліграф - детектор брехні.
Фізик-ядерщик стверджує (і детектор вважає, що він говорить правду), що на Різдво йому вдалося потрапити в майбутнє. Точніше в ніч на 7 січня 2028 року. Він опинився в Києві на Проспекті науки. Ось найінформативніші витяги з його розповіді.
"Наскільки я зрозумів, все місто перебудовують. Точніше, міста. Якщо вірити повідомленням медіа того часу, вся країна - велике будівництво. Це державна програма. Вона називається "Садок вишневий". Всю країну перебудовують у міста-сади. Наскільки я зрозумів, за основу взято проект англійської утопіста XIX століття Ебенезера Говарда", - повідомив Харченко.
В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей
Сніг та морози до -15°: українців попередили про найхолоднішу зиму за останні роки
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
"Главу уряду звуть Кареш Пумане Арайян, якщо не помиляюся. Він австралієць. Все дуже змінилося. Уряд України підбирається по всьому світу - через рекрутингові агентства. Укладають контракт з чіткими зобов'язаннями. В уряді лише один українець - міністр оборони. Він, до речі, займається і наукою. Наша країна стає світовим лідером в освоєнні космосу", - далі говорить фізик.
Читайте також: Привіт з майбутнього: фантастичні тварини генної інженерії (фото)
"Країна називається Русь. Мова - українська, столиця - Київ, герб - тризуб. Ми дійсно рвемося в світові лідери. Перш за все, через науковий прорив. У країну переїжджають тисячі вчених з усього світу. Вони живуть у Містечку геніїв. Це в районі нинішньої Татарки", - стверджує Харченко.
"Головна відмінність від сьогодні - це міста-сади. Суспільство прийшло до висновку, що наш нинішній спосіб проживання у великих містах підриває здоров'я, це економічно невигідно і руйнує нормальні зв'язки між людьми. Тому всі населені пункти вирішено перебудувати в міста-сади. Головний їхній принцип - розмір. Не більше тридцяти тисяч людей, переважно знайомих між собою, які самі управляють і доглядають за своїм містом. Туди навіть державна поліція не має права зайти без офіційного виклику місцевим дільничним", - говорить фізик.
"Двоповерховий будинок стає найпоширенішим варіантом. Цікаво, що готові місця продаються так, щоб поряд жили люди з різним доходом. Щоб не утворювалися "бідні" і "багаті" райони. Що відбувається з економікою - це окрема історія. Заборонені відсотки в банках, гроші - більше не засіб збагачення. У заможних людей тепер картини, скульптури", - зізнається Харченко.