Російські турфірми вже не приховують, що для заможних любителів екстриму продають сафарі-тури на війну в Донбасі. Російська преса рекламує послуги московської фірми "Мегаполіс курорт". Там за $2-3 тис. пропонують путівки в "Новоросію".

За ці гроші обіцяють відправляти невеличкі групи на декілька днів.

"Готуємо спеціальний броньований автомобіль, в якому із комфортом можуть пересуватися 5-7 людей. Водія та гіда візьмуть з числа мирних жителів, а супроводжувати будуть представники охоронного агентства. Орієнтовно поїздка триватиме 4 дні, а з охочих візьмуть письмову відмову від претензій у випадку непередбачуваних ситуацій", - каже співзасновник фірми Михайло Білий.

Виявилося, що військові тури в зону бойових дій на території Донбасу продавали багатіям і раніше. Також путівки розігрували на аукціонах. Наприклад, в російському місті Пенза учасників реконструкторських клубів в примусовому порядку зганяли на "благодійні концерти" з платним входом. Окрім виступів десантників, реконструкторів та музикальних колективів, проводили аукціон, де головним лотом була екстремально-туристична поїздка в Новоросію.

Ці новини викликали шквал емоцій в жителів Донбасу. Коментарями діляться в соцмережах. Одні називають такі тури цинізмом, інші не розуміють – кому прийшла в голову ідея наживатися на чужій біді, дехто називає новини неправдою.

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників

Астролог зробила розклад на червень для України: один з найскладніших місяців війни, люди у відчаї

Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя

Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент"

Показати ще

"Вже б чесно написали, що влаштовують сафарі", - коментують новину користувачі.

"Як можна їхати подивитися на вбивства та насилля?", - не розуміє Галина Кущ з Луганську. "А з Донбасу вже організовують тури в Україну за пенсіями та матеріальною допомогою, черги за гуманітарною та тарілкою безкоштовного супу. Слава Новоросії", - пишуть в групі "Типовий Донецьк".