Жителі Донецька неоднозначно відреагували на переговори щодо припинення вогню, яке має наступити 15 січня. Висловлюють припущення, що найближчі три дні диверсанти продовжуватимуть ескалацію конфлікту, артобстріли не припиняться, а мирне населення і далі буде гинути.

"До 15-го нам ще дожити треба", - пише Оксана Гуляєва з Донецька. Її землячка Тетяна Дегтяр додає, що в перемир'я із Росією не вірить.

"Минули три рази переговорів мало? Після кожного перемир'я стає тільки гірше. Не можна цього було допускати жодному разі. Зараз місяц-два тиші, а потім таке стане, що ми січень та лютий будемо із посмішкою згадувати".

Більшість місцевих переконані, що їхнє життя не зміниться. Луганчани на своїх форумах обговорюють політичні питання. Одні кажуть, що як Путін сказав, так ватажок місцевих терористів Ігор Плотницький і зробить. Інші помітили, що Петро Порошенко уникає спілкування із журналістами. Кажуть, що при поверненні в Київ він знову скаже про те, що з терористами йому нема про що домовлятись.

"Головне – це припинення вогню, крикуни. Ймовірно, ви не під обстрілами в підвалах сидите, раз здійняли галас та критикуєте всіх", - обурюється місцевий житель Сергій Вировий.

Популярні новини зараз

Українців попередили про нові правила перетину кордону: що змінилося

ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам

Астролог зробила розклад на червень для України: один з найскладніших місяців війни, люди у відчаї

Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"

Показати ще

Не вплинули перемовини і на бойовиків. Відомо, що сьогодні опівдні почався обстріл Горлівки.

"Луплять без зупинки. Снаряди потрапили в п'ятиповерхівку", - кажуть місцеві жителі. Частина міста сховалася в підвали.