Нічний вибух на державному хімзаводі в Донецьку терористи намагаються показати, як обстріл мирних мешканців. Сьогодні зранку вони на прес-конференцію притягли уламки снаряду.

Доводили, що саме ним українські військові здійснили вибух на заводі.

"Роблять зараз картинку, нібито наші обстрілюють мирних мешканців. Додають, що снаряд було випущено в 1990-му році, тобто до розпаду СРСР. А зараз ще кажуть, що військові знищили гуманітарку. Проте, в Донецьку ніхто цьому вже не вірить. Бо жодного разу ніхто не отримував гуманітарну допомогу з тих конвоїв. Від Ахметова та фондів була, а з гумконвою – ніколи. Дуже сумнівно, що снаряд, який спричинив такий вибух, міг вціліти", - розповів нам Сергій з Куйбишевського району Донецьку.

Минулої ночі, близько 23.00, в Куйбишевському районі стався потужний вибух. Його відчули навіть жителі сусідніх Макіївки та Горлівки. Свідки кажуть, що стовп з полум'я виглядав, як ядерний гриб. Пізніше стало відомо, що на Державному казенному заводі хімічних виробів, що по вул. Софійській, вибухнув склад з боєприпасами. В усіх сусідніх будинках повилітали вікна.

Популярні новини зараз

Пасажирка образила українську мову, таксист "покарав" її в ту ж секунду: сказала, що ненавидить

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Показати ще