У парламенті створюють Раду громадських експертиз. Активісти перевірятимуть усі законопроекти на корупційні складові і отримувати за це середню парламентську зарплату.

"За перші 7 місяців голосувань у Верховній Раді наш комітет з протидії корупції проаналізував 1543 проекти законів і постанов. Корупційні ризики ми знайшли у 95. ЖОДЕН з цих проектів не став законом. Фактично це є перший за багато років Парламент, який припинив продукувати корупцію своїми рішеннями", заявив голова парламентського комітету з протидії корупції Єгор Соболєв.

З метою охоплення усіх законопроектів, які можуть потрапити до сесійної зали, нардеп оголосив про створення Ради громадських експертиз.

"До неї будуть відібрані 10 людей. Завдання кожного з них – мати постійний зв'язок з експертними та громадськими організаціями у конкретному напрямку: від будівництва до судівництва. Завдання – залучаючи громадськість, якомога раніше виявляти корупційні ризики у проектах парламентських рішень", - уточнив Соболєв.

Читайте також: "Люди Порошенка хочуть очолити корупцію, а не боротися з нею"

Популярні новини зараз

Перевірки ТЦК на вулиці: чи законна вимога показати телефон

"Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Показати ще

Сплачувати зарплату новим держслужбовцям буде фонд "Відродження", по 4,5 тисячі гривень на людину.

Анкети від бажаючих прийматимуть до 17 серпня за адресою Youfightcorruption@gmail.com. Зокрема, необхідно надіслати резюме, копію паспорту та диплому і мотиваційного листа.

Додаткову інформацію щодо умов конкурсу, переліку тестових завдань до другого етапу та інші відомості можна отримати на офіційному веб-сайті Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, а також за телефоном: (044) 255-35-03, (044) 255-32-16