Переговори в Мінському форматі не допоможуть знайти рішення на важливі питання щодо Донбасу.

Про це повідомив перший президент України Леонід Кравчук в інтерв'ю "Обозревателю". Він зазначив, що Мінський формат втратив свою силу і здатність вирішувати глобальні питання для України.

Це, за його словами, стосується контролю над державним кордоном, суверенітетом і територіальною цілісністю. Кравчук вважає, що до переговорного процесу необхідно залучити нові сторони. Він пропонує долучити Польщу, Великобританію і США.

"Тому у мене думка така, що треба Мінський формат замінити на Будапештський. Я розумію, що Росія не захоче. Але світ ще раз побачить їх позицію. Потрібно підготувати офіційний документ і спробувати його ратифікувати, а там буде видно", - пояснив перший президент .

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, президент Петро Порошенко підтримав ініціативу Євросоюзу про продовження санкцій відносно тих осіб, які причетні до організації анексії Росією Криму.

Популярні новини зараз

Частині українців скасують графіки відключень світла: кого це торкнеться

Початкову школу переформатують: як зміни приготували школярам

Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу

Сусіди зі світлом, а ви без: енергетики пояснили, чому деякі будинки уникають відключень

Показати ще