Україна планує відмовитися від російських вакцин. Про це заявив міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, передає "Сегодня".

"Російські вакцини в Україну заходити не будуть", - зазначив Квіташвілі.

Вакцина проти туберкульозу, за словами міністра, виготовлялась в Росії, але тепер її поставляє Польща.

Глава МОЗ зазначив, що Україна цього року через міжнародні організації закупить вакцини і препарати для хворих на ВІЛ/СНІД та туберкульоз. Розроблені раніше підзаконні акти, дадуть можливість міністерству купувати вакцини за допомогою міжнародних організацій.

Цього року відбудеться пробна закупівля вакцин через "ЮНІСЕФ".

Популярні новини зараз

Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ

Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення

Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову

Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+

Показати ще

Україна, за словами Квіташвілі, при можливості буде замовляти і інші препарати через міжнародні організації. Однак вони не зможуть на 100% покрити потреби країни.

Читайте також: Лікарні продавати не будуть - Квіташвілі

Нагадаємо, 5 червня на засіданні Верховної Ради міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі представив проект реформи системи охорони здоров'я.