Глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе наказала провести службове розслідування в Одесі.
Як повідомив глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook, він особисто просив про це голову національної поліції.
Він занепокоєний появою у соціальних мережах інформації про те, що одеські патрульні поширюють сепаратистські настрої.
Користувачі знайшли пости полісменів, в яких вони відкрито закликають до створення фейкової "Новоросії", чим активно займається Росія на Донбасі.
Проте Саакашвілі зазначив, що дуже пишається поліцейськими та їх роботою, також він висловив чітке переконання в тому, що одеські патрульні патріотично налаштовані.
Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус
ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Школи переходять на дистанційне навчання
"Ми кожного дня проявлятимемо пильність, щоб сепаратистські або корупційні бацилли не закрались у здоровий організм нової поліції",- наголосив чиновник.
Саакашвілі також пообіцяв, що "сепаратисти-копи" сидітимуть у тюрмі.
Читайте також: Справа Савкіна: МВС перевірятиме сторінки поліцейських в соцмережах
Нагадаємо, що у Києві звільнили патрульного, який закликав розігнати Євромайдан.