У Харкові оголосили в розшук екс-чиновника облдержадміністрації Романа Гриву. Його звинувачують у привласненні великої суми бюджетних коштів.
Про це повідомив начальник МВС в Харківській області Анатолій Дмитрієв на засіданні колегії Харківської обладміністрації.
"Слідчі повідомили про підозру екс-директора департаменту ЖКГ Гриву Романа за привласнення майна та зловживання службовим становищем, і директора ТОВ "Коммунтрест" Блакитного Олександра також... В даний момент слідчі оголосили їх у розшук ", - повідомив Дмитрієв.
Читайте також: МВС оприлюднила фото та прізвища міліціонерів, які вбивали "майданівців"
За його словами, міліціонери розкрили схему, за якою директор департаменту із заступником вступили у змову з підрядниками з комерційної організації та сфальсифікували будівельні роботи на 1 мільйон 200 тисяч гривень.
Штрафи за скважини та колодязі: суми виростуть в рази
ПриватБанк змінив правила платежів: що варто врахувати
Настане кінець усьому живому: вчений назвав дату знищення людства
Яка довідка збільшить пенсію на 1038 грн: пенсіонерам дали пояснення
Слідчий повідомив, що підозрюють екс-чиновника, його першого заступника та директора тресту.
"Роман Грива і керівник тресту пішли в біга", - розповів міліціонер.