Українську кризу вдалося взяти під контроль, але все ще зберігаються окремі провокації.

Про це повідомив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, передає "5 канал".

Він зазначив, що на даний момент відсутні підстави, щоб бути задоволеним перебігом виконання Мінських домовленостей. Німецький політик додав, що конфлікт та ведення бойових дій на Донбасі вдалося певним чином стримати та надати часткові рішення у цьому питанні.

Штаймаєр додав, що проведення вибори на окупованих бойовиками територіях довелося перенести на наступний рік через ряд причин. Зокрема, Києву, за його словами, для цього необхідно провести конституційну реформу. Також німецький міністр наголосив, що українська влада має ухвалити закон про особливий статус цих територій на Сході України.

Читайте також: Росія не виконала Мінські домовленості, і це позначиться на санкціях - Туск

Популярні новини зараз

Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей

Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Єдині правила для громадського транспорту: що зміниться з 1 січня

Показати ще

Нагадаємо, штаб АТО зазначає, що терористи продовжують вести обстріл позиції українських військових в зоні АТО. Бойовики не зважають на режим припинення вогню та домовленості про відведення озброєння від лінії зіткнення.

У вівторок терористи з мінометів, великокаліберних кулеметів і гранатометів обстрілювали бійців АТО.