З лютого 2015 року Євросоюз виділив 100 млн євро у якості гуманітарної допомоги для українських переселенців. Про це Президент України Петро Порошенко сказав під час спільної прес-конференції з Верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні, пише Укрінформ.

"Окремо хотів би подякувати за постійну підтримку, яку ЄС надає нам не лише як макрофінансову допомогу, яка є визначальною для забезпечення фінансової стабільності України. Хотів би наголосити, що лише з лютого поточного року на облаштування тимчасово переміщених осіб у якості гуманітарної допомоги ЄС надав Україні більше 100 млн євро", - зазначив Порошенко.

Читайте також: Могеріні озвучила ключові вимоги до української влади

Глава держави також повідомив, що обговорив з Могеріні важливість продовження цієї співпраці.

За словами Президента, зацікавленість ЄС Україною вказує на те, що наша держава є пріоритетом зовнішньої політики для Євросоюзу.

Популярні новини зараз

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення

Показати ще