Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що Росія завчасно готувалася до окупації Криму. Про це він повідомив після заборони в'їзду до Литви громадянина РФ з кримським паспортом.
"Причина технічна, але вона розкриває і політичний контекст. Паспорт виданий за кілька місяців до анексії Криму і цей факт, разом з іншими, говорить про те, що Росія до анексії Криму готувалася послідовно та завчасно", - повідомив Лінкявічюс.
За словами міністра, цей факт є підставою вважати, що служби, які видавали паспорти заздалегідь знали про окупацію півострова.
"Ця анексія не має нічого спільного з уявними порушеннями прав російськомовних. А фіктивний референдум, результати якого світова спільнота не визнає, був димовою завісою для заздалегідь спланованого захоплення сусідньої території", - додав голова МЗС Литви.
Читайте також: Прокуратура готує документи для екстрадиції Азарова
Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах
Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Нагадаємо, нещодавно у Литві оприлюднили паспорт громадянина Росії, який намагався в'їхати до держави. У паспорті значилось, що місцем народження людини є "Республіка Крим" Російської Федерації.