У мережі з'явилася відповідь росіян на відео-звернення українських студентів. Українці минулого тижня закликали молодь сусідньої держави "підняти інформаційну завісу і перевіряти все, що говорять у ЗМІ, сумніватися в побаченому".

Кліп набрав 1,8 млн. переглядів та тисячі коментарів. Відповідь російської молоді, яка представляється студентами різних вишів, більше схожа на пропагандистський ролик. Вони називають революцію на Майдані "антиконституційним переворотом", Януковича — законно обраним президентом, Америку звинувачують в поставках зброї, в той час як "з Росії безперервно йдуть тільки гуманітарні конвої".

Користувачі Інтернету провели своє розслідування та з'ясували, що в головних ролях виступив "путінський молодіжний проект "Сеть", тобто учасники політичної організації. "Інформація про цю організацію закрита. Самі про себе вони кажуть, що "це глобальний державний проект", - так звучить про них одна зі згадок в мережі.

Інша ще красномовніша: "Джерело, близьке до адміністрації президента, підтверджує, що "Сеть" - це пряме замовлення Управління внутрішньої політики".