Адвокат української льотчиці Надії Савченко написав відкритого листа президенту Росії.
Марк Фейгін закликав Володимира Путіна до справедливого суду і швидкого вирішення справи.
Захисник Савченко зазначив, що звернутися до глави держави його змусила винятковість ситуації. Ув'язнена у московському СІЗО льотчиця відмовляється від їжі півтора місяці.
"Термін наблизився до 45 днів. Це дуже багато. Лякає те, що в останньому моєму із нею спілкуванні в тюрмі я прямо почув про її бажання вмерти", - зазначив Фейгін.
Сестра ув'язненої Віра відвідала її в СІЗО. Про це розповіла в ефірі "Подробиць тижня".
"Стан тіла, мяко кажучи, жахливий, я не перебільшую. Її вага була 75-78 кілограмів. Зараз вона важить 60, - сказала Віра Савченко. Вона зауважила, що Надія має не зламаний моральний дух і настрій на висоті.
Російська журналістка Діляра Тасбулатова, яка відвідала Савченко у СІЗО кілька днів тому, зауважила, що льотчиця була весела.
"Боялася застати її такою, що лежить і дивиться у стелі. 40 днів без крихти у роті, - написала журналістка на своїй сторінці. – Але вона була весела, бо напередодні приходила сестра Віра. Її стан непоганий, є, правда, пластівці у жовчному та пісок у нирках – багато води випила. Чекаємо 26-числа – може, щось вирішиться? Не можуть же вони годувати насильно депутата ПАРЄ".
Спікер Держдуми РФ Сергій Наришкін після зустрічі із головою ПАРЄ Анн Брасер заявив, що льотчицю випустять, якщо суд не виявить її вини у вбивстві двох російських журналістів на Донбасі.
Сьогодні у всьому світі в день відкриття сесії ПАРЄ почалася акція "Звільнити Надію".