У Балаклії, де напередодні прогримів вибух на складі боєприпасів, правоохоронці посилено патрулюють прилеглі вулиці, щоб запобігти можливим випадкам мародерства.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі Національної поліції України.

Поблизу складу чергують близько шести сотень правоохоронців, половина із яких – бійці Національної гвардії.

Крім того, в районі Балаклії розмістили також близько 16 спеціальних постів для організації виїзду місцевих мешканців та блокування шляхів до міста.

Правоохоронці зазначили, що всі громадяни, які знаходилися в епіцентрі вибуху, можуть звертатися до них за наданням необхідної допомоги.

Популярні новини зараз

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби

Показати ще

[[{"fid":"178044","view_mode":"default","fields":{"format":"default"},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default"}},"link_text":"У Балаклії поліція і Нацгвардія посилено патрулюють вулиці міста","attributes":{"class":"file media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що на найбільшому артскладі України, що розташований у Балаклії, прогримів вибух. Більшість людей, які на той момент знаходилися поблизу, переховувалися у бомбосховищах. Згодом частково місцевих мешканців евакуювали із небезпечної зони. Пізніше президент Петро Порошенко віддав наказ рятувальним бригадам та саперам розмінувати прилеглу місцевість. Усі перельоти та рух наземного транспорту обмежили у зв'язку з інцидентом.