Український співак, фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка розкритикував нововведення щодо україномовних квот на радіо.
Відповідну думку він висловив у коментарі "Українській правді".
Музикант запевнив, що співвідношення музики державною мовою у 25-30% - нічого не варте, тоді як краще за все пускати в ефір 100% пісень українською.
"Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз "дебілізм". Треба їх відокремити, тому що вони соціально небезпечні, треба створити гетто для них. І будемо допомагати їм ... будемо співати їм "Володимирський централ", - іронізує Скрипка.
Він підкреслив, що прагне жити у країні, де талановиті співаки можуть собі дозволити виступати у кращих концертних залах – сам зізнається, що орендувати палац "Україна" йому не під силу, занадто дороге задоволення.
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Гороскоп на сьогодні 14 січня: неприємні новини Тельців, занепокоєння Терезів і тягар Козерогів
Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що музикант Олег Скрипка порадив українцям, як побороти російську агресію на власних територіях.