Запаси риби у Світовому океані стрімко скорочуються. Фахівці попереджають, що судячи з таких тенденцій до 2048 року вона взагалі зникне із великих водойм, якщо не змінити правила вилову.
Відповідні дані оприлюднили у Всесвітньому фонді дикої природи (WWF).
Експерти попереджають, що вся система рибальства у більшості країн світу побудована неправильно і загрожує знищенню цілих видів білої риби, адже це найбільш популярний продукт харчування.
Крім того, під загрозою опинилися морські хижаки. Зникнути за кілька десятиліть можуть риба-меч, тунець, тріска та палтус.
Виходом із ситуації представники фонду вважають збереження нерестових водойм та припинення масової вирубки лісових насаджень, які ростуть поблизу річок. Для цього їх необхідно офіційно внести в прибережну водоохоронну рибогосподарську зону, а також почати боротися із браконьєрством більш рішучими методами.
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що унікальну рибу виловив мешканець Дніпра – виявилося, що вона внесена до Червоної книги, а за три останніх десятиліття нікому не попадалася. Очевидці стверджують, що риба дуже нагадувала змію.