Рада директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) обговорить антикризову економічну програму України в понеділок, 3 квітня.
Про це пишуть російські ЗМІ, з посиланням на обізнане джерело в МВФ.
На засіданні обговорять надання Києву чергового кредитного траншу в розмірі $1 млрд.
Нагадаємо, засідання було заплановано на 20 березня, однак його перенесли.
У МВФ почали вимагати провести аналіз макроекономічних показників України з урахуванням впливу блокади Донбасу і націоналізації українських підприємств на окупованій території бойовиками.
Пенсіонерам додадуть 1000 гривень
Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", профільний комітет Національного банку України зібрався на екстрене засідання з цього приводу. Уточнені макроекономічні показники вже передали до МВФ.
Зазначимо, за оцінкою Мінфіну, від блокади Донбасу Україна втратить близько 2 млрд грн бюджетних надходжень.