З приходом тепла хочеться вживати якомога більше води і охолоджуючого смачного морозива. Напевно не існує людей, які не любили б смачне морозиво, особливо, коли нині його дуже великий вибір на будь-який смак.

Одні вважають, що морозиво абсолютно нешкідливий продукт, коли інші, навпаки, твердять про те, що з-за високого вмісту цукру і калорій це смачне ласощі дуже шкідливий.

У давні часи, люди змішували сир, сметану, родзинки, мед і виставляли цю суміш на ганок в холодну пору року. Після замерзання суміш називали морозивом.

Зараз, склад морозива може бути різним і мати високий і низький відсоток калорій. Приблизно, в одному стаканчику коливається від 270 до 375 калорій.
При виготовленні морозива додають різні ароматизатори, синтетичні наповнювачі, які не сприятливо впливають на організм.

Популярні новини зараз

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ

Показати ще

Плюси
В мороженому містяться близько ста цінних для організму речовин: амінокислоти, жирні кислоти, мінеральні солі, ферменти, вітаміни, фосфор, магній, калій і залізо.
Морозиво підвищує рівень серотоніну, що робить людину більш щасливою. Цей продукт вважають хорошим антидепресантом.
Морозиво з йогурту сприяє покращенню метаболізму, впливає на мікрофлору.

Мінуси
Морозиво - висококалорійний продукт, який заборонено вживати людям, схильним до повноти. Холодне морозиво шкідливо при виразковому захворювання, хвороби шлунка, хронічному гастриті. Лікарі не рекомендують морозиво особам, які часто хворіють респіраторними захворюваннями.
Морозиво, приготоване на сахарозі заборонено вживати діабетикам.
Дієтологи вважають, що необхідно уникати лимонного, полуничного і інших ароматичних сортів морозива, де в більшості випадків додаю синтетичні барвники та підсилювачі смаку.
Краще купувати морозиво в порційних упаковках (стаканчик, ріжок, брикет), яку можна з'їсти відразу, а не класти в холодильник. У морозива є свої правила зберігання, які не завжди дотримуються продавці товару.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що група вчених із США за допомогою морозива і крижаних напоїв виявила механізм самозахисту головного мозку, який у перспективі може допомогти знайти ліки проти мігрені та інших типів головного болю.