Сьогодні, 26 березня, в центрі Києва на Софійській площі невідомі потопталися по прапору Європейського союзу.
Про це у Facebook повідомив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов і опублікував фото-підтвердження.
Як зазначив він – це міні-провокація.
Троє хлопців буквально 15 секунд постояли на прапорі ЄС і тихенько пішли.
Нагадаємо, на 26 березня на Софійській площі запланована акція Pulse of Europe для прихильників ідеї єдиної Європи. Активісти зберуться, щоб висловити свою відданість європейським цінностям.
Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Подібний захід пройде в Україні вперше. За словами організаторів, це не політична акція, приєднатися до якої можуть усі охочі.
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", голі активісти повісили на воротах концтабору Освенцим транспарант з написом "Love".