Вже зовсім близько травневі свята, синоптики пообіцяли гарну погоду, а це значить ідеальна можливість і погодні умови, щоб піти на природу.
Українці традиційно люблять і вміють готувати шашлик на природі, проводити вільний час у відпочинку насолоджуючись природою рідного міста.

Не так давно, вступив в силу закон про заборону на приготування шашликів і інших продуктів на багатті в лісопаркових зонах Києва. Заборонені зони патрулюють поліцейські і злісних порушників чекає штраф.

Щоб уникнути неприємних ситуацій з органами правопорядку, не зіпсувати свято і настрій, портал "Знай" пропонує кілька легальних місць в Києві, де можна посмажити шашлик, зібратися веселою, галасливою компанією і добре відпочити.

Кращі місця для пікніка в Києві:

ВДНГ
Місце в Голосіївському районі, де дозволено законом смажити шашлики. На території Експоцентру знаходиться спеціальна зона обладнана мангалами, столами для пікніка. Навколо паркової зони відмінна місцевість, де знаходиться озеро і безліч птахів, яких можна погодувати.
Добратися на ВДНГ можна доїхавши на метро до станції "Виставковий центр".

Популярні новини зараз

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Парк "Партизанська слава"
Величезних розмірів парк, який розділений на дві зони. Перша зона призначена для активного і розважального проведення часу. Можна покататися на атракціонах, і провести цікавий час зі своїми дітьми.
Друга зона є легальним місцем для пікніка. Дві частини паркової зони розділені озером і красивими мальовничіми пейзажами.
Дістатися до парку "Партизанська слава" можна від станції метро "Бориспільська" або від метро "Червоний хутір". Якщо доїхати до станції "Червоний хутір", ви не заблукаєте, так як ліс починається відразу біля входу з підземки.

Китаєво
Китаєво вважається унікальним історичним місцем, яке розташовується на південній околиці міста, в східній частині Голосіївського лісу.
Ходять чутки, що на цій території розташовувалася фортеця князя Боголюбського, яка мала свою назву "Китай". Звідси і пішла назва Китаєво певної ділянки в Голосіївському районі.
До теперішнього часу на цій території збереглися печерні зміцнення і городища. Тому вибравши це місце для легального пікніка можна не тільки відпочити і насолодитися природою, але і відправитися на пошук старих споруд.
Дістатися можна від метро "Либідська" потім маршрутним таксі № 20 до зупинки "Китаївська".

Виноградар
Парк "Виноградар" вважається одним з офіційно дозволеним міської влади місць, де можна організувати пікнік. У цьому парку знаходиться декілька бесідок з лавочками з дерева, урни для сміття та місця, де можна розводити багаття. На території парку знаходиться озеро.
Туди можна дістатися на тролейбусі № 24 від станції метро "Мінська" або на маршрутному таксі № 437 від станції метро "Нивки".

Голосіївський ліс
У Голосіївському лісі є дещо відмінні місця, які ідеально обладнані для пікніка. Голосіївський ліс вважається старовинною частиною південного Києва. Ліс дуже величезний, на його території знаходиться 4 ставки, атракціони, альтанки, кафе. Любителям риболовлі можна взяти з собою вудку і половити рибу. Цей парк користується попитом серед киян, тому якщо ви плануєте вирушити на травневі свята саме туди, краще приїхати раніше.
Дістатися до парку можна від станції метро "Голосіївська", пройтися пішки до самого парку або проїхати на маршрутці № 212 до зупинки "Сільгоспакадемія" з метро "Либідська".

Спеціальні місця, відведених для пікніка близько трьох десятків, тому кожному вистачить території, де можна весело провести вихідні дні.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що Арбузинський каньйон - це молодший брат Актовський каньйону. Він названий так тому, що крізь камені каньйону пробивається ріка Арбузинка. Як стверджують вчені, каньйон сформувався близько 4 млрд років тому. Дивовижний факт, але через вулканічну будову в районі Арбузинського каньйону не буває зими. Вулкан, який дав життя цієї території до сих пір має високу температуру. Актовський і Арбузинський каньйони входять до складу природного парку "Бузький гард".