На Запоріжжі четверо дітей потрапили в лікарню з підозрою на отруєння ртуттю.
Нещасний випадок стався у місті Василівка, повідомляє "УНН", посилаючись на коментар голови незалежної профспілки працівників швидкої допомоги Анатолія Сидоренка.
"Плаваючу ртуть з розбитого термометра, у борщі помітила мати. Зі слів жінки, діти їли борщ протягом двох днів. Мати дітей викликала швидку. Інцидент стався 27 березня",- повідомив медик.
Постраждалими виявилися четверо малолітніх дітей – двоє дівчаток 1 і 8 років та двоє хлопчиків 3,5 і 5 років.
Швидка доправила їх до дитячого відділення Василівської центральної районної лікарні з підозрою на отруєння.
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів
Проте, на щастя, жодних симптомів у дітей так і не з'явилося. Наразі їх стан стабільний і небезпеки їхньому життю немає.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у харківському аквапарку десятки дітей отруїлись хлором.