Лідер парламентської фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко влаштував справжню виставу в кабінеті глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Правоохоронці проводять перевірку відносного його незаконного збагачення.
Відео візиту Ляшка в САП опублікував канал "112 Україна" в Youtube. Нардеп прийшов на допит в кабінет до Холодницького.
Ляшко, замість відповідей, сам засипав прокурорів безліччю питань. Його зацікавило, чи відкрито справу після інформації про офшори президента України Петра Порошенка. Нардеп навіть згадав про зарплату Холодницького та чи в повній мірі він відпрацьовує свої 120 тисяч гривень.
Особливий інтерес у Ляшко викликав телефон у глави САП, за допомогою якого можна безпосередньо зв'язатися з Порошенком.
Раніше керівник НАБУ Артем Ситник розповів, що ведеться перевірка за фактом можливого незаконного збагачення лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка. За попередньою інформацією, нардеп обзавівся нерухомістю на 20 мільйонів гривень за останній рік.
Пенсію можуть зупинити повністю: кого ПФУ додасть у "чорний список"
В Україні різко подорожчає пальне: загроза дефіциту та стрибок цін
Весняний перерахунок пенсій: скільки грошей додадуть пенсіонерам
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, нардеп Олег Ляшко розповів, звідки у нього з'явилися гроші, щоб купити елітний особняк.