У середу, 5 квітня, в рамках 30-го туру чемпіонату Іспанії Реал на виїзді здолав Леганес (4:2).

У першому таймі глядачі побачили аж п'ять голів. На м'яч Хамеса Родрігеса і дубль Альваро Морати господарі відповіли двома взяттями воріт у виконанні Піреса та Лусіано. А через кілька хвилин після перерви Мората оформив хет-трик і підвів підсумок матчу.

Відзначимо, що Мората став першим іспанським гравцем з 2009-го року, якому вдалося оформити хет-трик в матчі Прімери. Останнім іспанцем, якому вдавалося схоже був легендарний нападник Реала - Рауль.

Леганес - Реал 2:4
Голи: Пірес, 32, Лусіано, 34 - Хамес, 15, Мората, 18, 23, 48.

Леганес: Яго Еррерін, Бустінса, Мантовані, Сіовас, Ріко, Тіто (Саму, 54), Перес, Тімор, Шимановські (Мачіс, 84), Пірес (Буено, 64), Лусіано.