Чинний чемпіон Invicta Fighting Championships в жіночому напівлегкій вазі, боєць змішаних єдиноборств Кріс Сайборг (Крістіана Жустін) хоче битися із зіркою UFC Рондою Роузі.
Бразильська спортсменка провела тренування з рестлершою Габі Кастровінчі, після чого заявила, що хоче провести бій з Рондою.
"У мене є партнерка в реслінгу, тепер Ронді Роузі потрібно знайти партнерку і ми зможемо провести бій в WWE на Royal Rumble", – написала спортсменка на своїй сторінці в Твіттері.
Раніше Кріс Сайборг звільнила свій титул і кинула виклик чемпіонці UFC.
Нагадаємо, свій останній бій Ронда Роузі провела проти Аманди Нуньєс на UFC 207 31 грудня 2016 року. Нуньєс нокаутувала Роузі. Суддя призупинив поєдинок всього за 48 секунд, зафіксувавши захист чемпіонського титулу Аманди Нуньєс.
Заберуть городи: українці можуть втратити земельні ділянки
Подорожчання на понад 20%: зростуть витрати на комуналку
Літо прийде не за календарем: синоптик здивував прогнозом
Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, українка Марина Мороз битиметься з екс-чемпіонкою UFC.