Український суперважковик Володимир Кличко (64-4, 53 КО) заявив, що його мета – стати триразовим чемпіоном світу і він з нетерпінням чекає бою з чемпіоном IBF Ентоні Джошуа (18-0, 18 КО).

"Я з нетерпінням чекаю цього виклику. У мене є мета – стати триразовим чемпіоном світу. Моя мотивація також висока, як небо", – написав Кличко на своїй сторінці в Facebook.

Раніше Володимир Кличко заявив про те, що вік – це лише цифра. Найголовніше – довіряти своєму тілу, відчувати впевненість і вірити в свій досвід.

Нагадаємо, 29 квітня на стадіоні Уемблі в Лондоні (Великобританія) відбудеться поєдинок між Володимиром Кличком і британцем Ентоні Джошуа. На кону – титули чемпіона світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA і IBO.

Цей поєдинок відвідають 90 тисяч глядачів, що є рекордом для Уемблі. Всі квитки вже продано.

Популярні новини зараз

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни

Школи переходять на дистанційне навчання

Показати ще

40-річний Володимир Кличко вважає, що його досвід допоможе здобути перемогу в майбутньому бою. У свою чергу, Джошуа впевнений, що зможе нокаутувати Кличка.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, тренер Кличка вважає, що Володимир – динозавр цього покоління.