17 травня у Харкові на ОСК Металіст відбудеться вирішальний матч Кубку України з футболу Шахтар - Динамо. Цей поєдинок, а також у чемпіонаті країни з Чорноморцем (13 травня), ризикує пропустити капітан і лідер гірників Даріо Срна.

У вівторок, 9 травня, Шахтар розпочав підготовку до матчу 29-го туру чемпіонату України проти одеситів. Проте досвідчений хорватський легіонер не тренувався в загальній групі. Як інформує офіційний сайт Шахтаря, тренування на заміській базі Святошин пройшло без лідера команди Даріо Срни.

Терміни повернення і характер травми капітана, який цього сезону провів 32 матч (забив один м'яч і віддав дев'ять гольових передач), поки не повідомляються.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, молодий талант Динамо поділився емоціями від свого найкращого голу.

Фото Getty Images

Популярні новини зараз

ТЦК посилено шукатимуть цих чоловіків: хто потрапить під літню хвилю мобілізації

На українців чекає хвиля скорочень: безробіття розквітне з новою силою

13 гривень за 1 кВт електроенергії: в Раді озвучили тариф

Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику

Показати ще