Американська компанія Cabot Guns має намір виготовити два пістолети з метеорита "Гібеон", який є ровесником нашої планети.
Для створення зброї використають 35-кілограмовий уламок небесного тіла, передає газета Експрес. За даними вчених, цей метеорит впав на Землю близько 500 тисяч років тому. Його вік оцінюють приблизно у 4,5 мільярда років.
"Ми сумнівалися, що це можливо, але ми подолали вирішальну стадію роботи і тепер впевнені, що отримаємо два повністю функціонуючих пістолета", - розповів засновник і голова Cabot Guns Роб Біанчін.
Читайте також: Уламки російської ракети розсипалися над США (фото)
Він відзначив, що створення кожного елементу зброї було свого роду науковим експериментом.
Комісія при обміні "білих доларів": українцям пояснили, чи законно це
ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки
Банківські рахунки під контролем: кому скасують соцдопомогу через заощадження
Набір з двох пістолетів назвали "Великий вибух". Його збираються продати на аукціонних торгах у наступному році. Вартість кожного з унікальних пістолетів оцінюють приблизно в 1 мільйон доларів.
Нагадаємо, у листопаді жителі чотирьох американських штатів - Іллінойсу, Індіани, Кентуккі і Теннессі – повідомили про падіння метеориту.