Українська поп-зірка Ірина Білик напередодні Нового року порадувала шанувальників випуском нового кліпу.

Про це повідомляє ТСН.

Співачка презентувала відео на композицію "Дід мороз". У кліпі 45-річна Ірина з'являється в сміливому образі - на височенних шпильках і золотистому боді. Ефектний образ Білик доповнила накидкою із золотистою бахромою і з білого хутра. Супроводжують співачку розкішні моделі в білих нарядах.

Нагадаємо, Ірина Білик зовсім недавно стала мамою вдруге. Її другого сина виносила сурогатна мати. Батько дитини - відомий режисер Аслан Ахмадов. Малюка назвали Табрізом.

Екс-бойфренд співачки Дмитро Дікусар привітав Білик з народженням сина. Хореограф бажає щастя артистці і малюкові.

Популярні новини зараз

Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби

Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць

Показати ще

Читайте також: Сурогатна мати народила Ірині Білик сина

Також нещодавно Ірина Білик зізналася, що протягом тривалого часу боролася з серйозним захворюванням і тільки зараз повністю одужала. Назву хвороби вона не розсекретила.